image 107

تنبل‌ ها و سخت‌کوشها در اروپا کدامند؟

مطابق آماری که از سوی اتحادیه اروپا منتشر شده است، شهروندان ایتالیا در صدر جدول کشورهایی قرار گرفته‌اند که انتظار می‌رود کمتر از همه در طول عمر خود کار کنند.

طول عمر کاری یک فرد، نمایه‌ای است که در چارچوب استراتژی کاری اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰ تعریف شده است. این نمایه سال‌هایی را نشان می‌دهد که انتظار می‌رود یک فرد از زمان ۱۵ سالگی خود به بعد می‌تواند در بازار کار مشغول باشد.

بر طبق اطلاعات منتشره از سوی یوروستات، مرکز آمار اتحادیه اروپا، ایتالیایی‌ها با ۳۱.۸ سال، کروات‌ها با ۳۲.۴ سال و یونانی‌ها با ۳۲.۹ سال در صدر کشورهایی هستند که انتظار می‌رود کمترین میزان سال کار را در طول عمر خود در میان شهروندان ۲۸ کشور عضو این اتحادیه انجام بدهند.

image 107

در سوی مقابل اهالی دانمارک با ۳۹.۹ سال کار، هلند با ۴۰.۵ سال و سوئد با ۴۱.۹ سال سخت‌کوش‌ترین شهروندان اتحادیه لقب گرفته‌اند.

مطابق آمار، طول مدت متوسط کاری در اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۸ میلادی ۳۶.۲ سال است که در مقایسه با سال ۲۰۱۷ میلادی ۰.۳ سال رشد نشان می‌دهد.

مطابق داده‌های جدید همچنین انتظار می‌رود که مردان در طول عمر خود بیش از زنان کار کنند. میزان سال-کار برای مردان طبق این نظرسنجی ۳۸.۶ سال بوده است، در حالی که تخمین زده می‌شود زنان ۳۳.۷ سال در زمان عمر خود مشغول به کار باشند.

گروه خبر

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مناسبت امروز

از دیروز