آژنگ نیوز”:برای زندگی بهتر،شغلی که دوست داریدرا انتخاب کنید تا آینده خود را تضمین کرده باشید.با توجه به اینکه بسیاری از ما بخش قابل توجهی از زندگی خود را در محل کار می گذرانیم، هرگز هیچ چیزمهمتر از این نبوده که کاری را که انجام می دهیم دوست داشته باشیم.

طبق گزارش مجمع جهانی اقتصاد، یک آمریکایی به طور متوسط ۱۷۵۷ ساعت در سال کار می کند. با این حال، در بریتانیا، کارگران به طور متوسط ۱۶۷۰ ساعت کار در سال و در آلمان ۱۳۵۴ ساعت در سال است. بنابراین، با ساعات زیادی که در محل کار سپری می‌کنید، یافتن شغل جالبی که شما را هیجان‌زده و برانگیخته می‌کند، ضروری است. البته، هیجان و علاقه می تواند برای افراد مختلف معانی متفاوتی داشته باشد. هنگام جستجوی یک شغل جالب، ممکن است لازم باشد عوامل انگیزشی شما را در نظر بگیرید.

شغل - پایگاه اطلاع رسانی آژنگ

شاید بخواهید شغلی داشته باشید که یک خط مشی عالی با پرداخت حقوق و مزایای زمان انعطاف پذیر ارائه دهد. ممکن است به دنبال کار به عنوان بخشی از یک تیم خلاق باشید یا از مهارت های فنی که در طول سال ها توسعه داده اید استفاده کنید. دانستن اینکه چه چیزهایی شما را مورد علاقه و هیجان قرار می دهد و درک آنچه در آن مهارت دارید، می تواند یافتن شغل عالی که برای شما مناسب است را بسیار آسان تر کند.

چرا یک شغل جالب اهمیت دارد؟ اگر در یک کار بن بست گیر افتاده اید که هیجان کمی ارائه می دهد یا رضایت حرفه ای را ارائه می دهد، می توان به راحتی فکر کرد که مهم نیست موقعیت شما جالب است یا خیر. اما برای بسیاری از ما، هویت ما می تواند در کاری که انجام می دهیم پیچیده شود. علاقه به کاری که انجام می دهیم و مهمتر از آن دوست داشتن کاری که انجام می دهیم می تواند کلید لذت بردن از کار و احساس انگیزه حرفه ای باشد. وقتی کاری را که انجام می‌دهیم دوست داریم، صبح‌ها راحت‌تر از خواب بیدار می‌شویم. افراد ممکن است احساس استرس کنند، اما این یک فشار لذت بخش است که طاقت فرسا نمی شود. هنگامی که در مورد کار صحبت می شود احساس خوشحالی بوجود می آید و هیجان افراددر مورد کاری که انجام می شود؛ می تواند الهام بخش دیگران برای شروع حرفه ای در همان زمینه باشد.

گروه گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *